ZAPRASZAMY DO NOWEJ CZĘŚCI NASZEJ RESTAURACJI- GASTRONOMICZNO- REKREACYJNEJ Z MINIGOLFEM!

Na nowym terenie, przynależącym do naszej restauracji oddajemy do Państwa dyspozycji 12 różnorodnych torów do gry w minigolfa, na ś z kolorowymi i ciekawymi przeszkodami. Każdy gracz po zakupieniu wejścia otrzymuje odpowiedni dla niego kij i piłeczkę a wyniki rywalizacji można zapisywać na specjalnie przygotowanych kartach. Na terenie placu są dostępne dla początkujących zasady gry oraz regulamin korzystania z minigolfa. Nie lada atrakcją jest także odrestaurowany gastronomiczny autobus, w którym można zakupić napoje. Minigolf w restauracji Stylowej jest super atrakcją dla dzieci, ale nie tylko- coraz częściej do rywalizacji stają także dorośli.

                                 

Zapraszamy także do organizacji na naszym minigolfie przyjęć urodzinowych dla dzieci! Przygotowaliśmy specjalne, trzy pakiety urodzinowe- fioletowy, pomarańczowy i niebieski, które obejmują 2 godzinną zabawę urodzinową. Każde dziecko będzie miało okazję przejść przez wszystkie tory minigolfa i zapoznać się z grą a wspólna zabawa będzie idealną okazją do świętowania urodzin dla jubilata lub jubilatki 🙂 (PAKIETY DOSTĘPNE PONIŻEJ)

W bezpośrednim sąsiedztwie torów do minigolfa jest do Państwa dyspozycji także altana ogrodowa oraz stoły z parasolami, a także specjalnie przygotowane miejsce na ognisko. To wszystko pozwala również na organizację innych przyjęć okolicznościowych w ogrodzie- jesteśmy otwarci na potrzeby naszych gości i indywidualne zamówienia dlatego na naszym nowym terenie jesteśmy w stanie zorganizować praktycznie każde przyjęcie.

Zachęcamy całe rodziny do odwiedzenia naszej restauracji, a szczególnie jej nowej części z minigolfem! 🙂