post

Posiadamy jeszcze kilka terminów na przyjęcia komunijne w 2020r

Pierwsza Komunia Święta dziecka to dla rodziców szczególny dzień. Dzień bardzo uroczysty i piękny. Chcąc zapewnić Państwu równie piękną oprawę tych wyjątkowych chwil przygotowaliśmy ofertę organizacji przyjęć komunijnych w naszej restauracji w trzech wariantach cenowych, aby mogli Państwo wybrać ten najlepiej dopasowany do Państwa potrzeb. Pragniemy podkreślić, że dodatkowym atutem naszej restauracji jest dostępność letniego ogródka oraz rozległego terenu rekreacyjnego z minigolfem, co ma znaczenie szczególnie dla najmłodszych gości. Dodatkowo dysponujemy parkingiem na terenie restauracji mieszczącym do 20 samochodów.

W każdym wariancie otrzymają Państwo dla gości bufet z kawą i herbatą wraz z dodatkami bez ograniczeń, napoje owocowe i wodę z cytryną i mięta oraz 2 rodzaje ciasta. W cenie zawiera się również dekoracja okolicznościowa.

Oprócz organizacji przyjęć w naszej restauracji oferujemy także możliwość dostarczenia cateringu na wyjątkowe przyjęcie we wskazane przez Państwa miejsce na terenie Gminy Dobra i Szczecina.

Każdą ofertę dostosowujemy indywidualnie dlatego chętnie spełniamy również pomysły i prośby naszych gości. Przy organizacji przyjęcia komunijnego zadbamy o wszystkie detale a miła obsługa i pyszne jedzenie uświetnią celebrowane przez Państwa wydarzenie. W celu zapoznania się z ofertą zachęcamy do kontaktu z naszym menagerem.

Tel.: 517 687 606

E-mail: stylowa.dobra@op.pl