post

Dowiedz się więcej o naszej restauracji.

Szanowni goście!

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do Stylowej- rodzinnej restauracji mieszczącej się w samym sercu Dobrej (dawniej Dobrej Szczecińskiej). Już od kilku lat serwujemy dla Państwa dania inspirowane kuchnią włoską i polską łącząc zamiłowanie do aromatycznych ziół, makaronów, owoców morza i pizzy z uwielbieniem dla tradycyjnych, staropolskich dań. Z najlepszej pizzy jesteśmy znani w całej okolicy!

Zdecydowanym atutem naszej restauracji jest jej usytuowanie- znajdując się przy jednej z głównych ulic w Dobrej mieści się jednocześnie z dala od zgiełku. Na jej terenie znajduje się parking aż na 20 samochodów oraz miejsce do zaparkowania rowerów. W okresie letnim naszych potraw można skosztować również na świeżym powietrzu- umożliwiają to duże stoły z parasolami na zewnątrz restauracji. Dla najmłodszych mamy specjalne krzesełko, które umożliwi spokojne zjedzenie przy stole oraz kolorowanki i kredki do dyspozycji.

Dopełnieniem oferty pysznych dań naszej restauracji są wina, w które zaopatrujemy się w winnicy Turnau. Zachęcamy nie tylko do ich spróbowania na miejscu ale i zakupu do domu. Na naszej półce znajduje się kilkanaście smaków i rodzajów win a także wyborne szampany.

Przytulne, a zarazem nastrojowe wnętrze naszej restauracji sprawi, że poczują się tu Państwo komfortowo. Serdecznie zapraszamy nie tylko  na rodzinny obiad ale również do organizowania różnego rodzaju imprez okolicznościowych.

Dania z naszego menu są dostępne zarówno na miejscu jak i na wynos, oferujemy także dowóz. Wystarczy do nas zadzwonić a przygotujemy zamówienie do odbioru na umówioną godzinę lub dowieziemy szybko i sprawnie, co najważniejsze ciepłe dania w obszarze: Dobra, Wołczkowo, Bezrzecze, Dołuje, Lubieszyn, Buk, Grzepnica, Łęgi, Bartoszewo, Sławoszewo.

Do zobaczenia w Stylowej!